Patnáct tipů, které vám pomohou lépe se naučit angličtinu

Patnáct tipů, které vám pomohou lépe se naučit angličtinu

Woman learning english online
 1. Jako student angličtiny jste povinni dělat chyby, takže přestaňte dělat obrovský odstín a plakat pokaždé, když ho uděláte.
 1. Pochopte a věřte v to, že se naučíte jazyk, takže buďte trpěliví a procházejte procesem se závazkem.
 1. Na začátku zkuste naučit některé fráze, o kterých víte, že by se mohly použít ve vašem každodenním životě. To je skvělý způsob, jak cvičit.
 1. Udělejte si den, abyste se naučili různé způsoby pozdravování lidí.
 1. Víme, že rodilí mluvčí nepotřebují přemýšlet, než promluví. Nezapomeňte však na skutečnost, že jste student, a proto zvažte mluvit pomalu a zamyšleně.
 1. Vyhněte se projížděním věty jen proto, abyste dokončili, co jste říkal. Anglický jazyk by mohl být trochu zastrašující, a tak spěchající skrz to, o čem jste byli, řekněme, že nepomůže!
 1. Omezte se používat velká slova nebo velké věty, dokud si nezískáte důvěru.
 1. Udržujte uši ve střehu pro chyby výslovnosti. Můžete využít lektora angličtiny online, aby vám pomohl s audios, které vás naučí správný způsob, jak vyslovit slovo.
 1. Buďte pozorní a pozorně naslouchejte plynule anglicky mluvícím jazykům při konverzaci s nimi. Porozumět tomu, jak vyslovují slova, stejně jako jejich věty.
 1. Držte se blízko ve vašich příbuzných a přátelích, které vám pomohou při výuce angličtiny.
 1. Trénink je nutností! Udržujte praktiky každý den.
 1. Pokuste se nahrávat hlas během čtení. Přečtěte si nahlas a zaměřte se na své výslovnostní dovednosti, rychlost, jasnost i důraz.
 1. Zaregistrujte se u online lektora angličtiny, který vám pomůže získat nejlepší a nejprofesionálnější poradenství po celou dobu výuky angličtiny.
 1. Ať je zvykem učit se alespoň tři nová slova a jejich použití každý den. Tímto způsobem vám pomůže rozšířit slovní zásobu a rychleji se dostat přes anglický jazyk.
 1. Přečtěte si alespoň jeden článek denně z knih, časopisů a každého dalšího nového díla, který vám přijde.