Učení angličtiny jako druhého jazyka online může být skvělou volbou pro zaneprázdněné lidi, kteří se chtějí naučit angličtinu v pohodlí svého domova. Existuje mnoho výhod pro online učení. A co je nejdůležitější, nakonec se budete moci naučit a mluvit anglicky.

Studium jazyka online má mnoho výhod. Jednou z nejdůležitějších výhod je flexibilita. Můžete se přihlásit podle vašeho pohodlí. Nemusíte se bát svého pracovního rozvrhu nebo hledáním chůvy. Nemusíte najít ani platit za parkování, nemáte čas na dojíždění a během studia můžete vypít všechnu kávu nebo čaj, který se vám líbí.

Další výhodou výuky angličtiny online je, že si můžete vybrat lekce, které vyhovují vašemu stylu učení. Pokud chcete více self-temped program, můžete snadno najít jeden z těch taky.

Anonymita online učení vám umožní být statečnější v procvičování nových jazykových dovedností. Kdo uslyší vaše chyby, když vyslovujete slovo znovu a znovu doma? Komfort vašeho domova vám umožní skutečně se soustředit na daný úkol, což usnadňuje učení.

Dalším přínosem studia angličtiny jako druhého jazyka online je cena. Mnohokrát mohou být online programy nákladově efektivnější. Jedním z důvodů může být, že on-line programy jsou úplně levnější, ale může to být také proto, že flexibilita, která již byla zmíněna. Málokdo si může vzít volno z práce, aby se naučil anglicky.

Učení angličtiny může zlepšit váš život mnoha způsoby. Pokud již žijete v anglicky mluvící zemi, výhody jsou zřejmé. Budete moci spravovat své vlastní záležitosti od bankovnictví až po čtení jízdních řádů autobusů. Nebudete se muset spoléhat na ostatní, že dělají věci, které chcete udělat pro sebe. Pokud se nacházíte v non-anglicky mluvící zemi, znalost angličtiny může otevřít mnoho pracovních příležitostí od cestovního ruchu až po překlad. Navíc mnoho firem v zámoří, které podnikají celosvětově, upřednostňují ty, kteří mohou mluvit anglicky.

Pokud se opravdu chcete naučit anglicky, měli byste začít hned. Proč čekat? Trochu práce každý den buď v vlastním tempu našeho programu nebo formální angličtiny jako druhý jazykový kurz on-line vás dostane na cestu k úspěchu. Nezapomeňte, že cesta tisíc mil začíná jediným krokem.

Úroveň A1+

Zanechte své nejistoty a nebojte se dělat chyby. Vždy si pamatujte, že se poučíte ze svých chyb.

Úroveň A2

Ujistěte se, že se naučíte a zapamatujte si určité fráze, které by mohly být použity i v mnoha situacích. Tímto způsobem se naučíte nové fráze a pochopíte efektivní využití totéž.

Úroveň A2+

Nespěchejte se svou řečí. Pochopte, že být začátečníkem; bude vám trvat nějaký čas, než si zvyknete na jazyk. Mluvte pomalu s pravidelnými pauzami a sledujte gramatiku.

Angličtina v dnešní době není přidanou dovedností – je to základní požadavek. Ať už jste student, stážista, profesionál nebo jen obyčejný člověk, uvědomíte si, jak důležitá plynule mluvená angličtina je ve vašem každodenním životě. Zatímco anglicky mluvící je důležité, angličtina plynulost je něco, co řada lidí se snaží rozvíjet.

Nepomůže vám, pokud plánujete, plánujete a plánujete zlepšit své anglické dovednosti, je to aktivní práce – ta, která vyžaduje, abyste denně cvičili a zlepšili.

Jedním z problémů, kterým čelí mnozí anglickí studenti, není schopen udržet si to, co se učí. Když narazíte na nové anglické slovo, je pro vás snadné si ho zapamatovat a jeho význam. Nicméně, dva dny dolů, pamatujete si to? To je problém, nemusíte se jednoduše naučit slovo, musíte si vzpomenout na slovo a použít ho tam, kde se hodí!

Pokud vážně chcete zlepšit svou anglicky mluvící, musíte ji zahrnout do svých každodenních návyků. Každý váš bděcí okamžik by měl být vědomým úsilím o učení a zlepšování mluvené angličtiny.

Jak „adoptovat“ angličtinu ve vaší každodenní rutině?

Držet stranou hodinu nebo dvě striktně pro učení angličtiny je dobrá disciplína, nicméně existují určité věci, které můžete dělat celý den, abyste udrželi svou mysl v záběru.

• Udělat kartičky: Když se naučíte nové slovo, měli byste se naučit jeho tři aspekty – samotné slovo, jeho význam a jak jej používat ve větě. Vytvořte malé kartičky a poznamenejte si tři aspekty slova, které se chcete naučit. Noste si tyto kartičky s sebou a prostudujte je, kdykoli budete mít čas. Cestování autobusem, čekání na vlak nebo během obědu/čajových přestávek atd. jsou nejlepší časy, kdy se můžete rychle podívat na tyto karty.

• Identifikovat objekty v angličtině: Až příště požádáte svého kolegu, aby předal svůj „čaj“, ujistěte se, že používáte slovo „čaj“. Je pro nás snadné a pohodlné řešit pravidelné předměty v našem mateřském jazyce. Nicméně, pokud se pokusíte identifikovat tyto objekty v jejich anglickém názvu, objednáváte svou mysl, aby přemýšlela v angličtině.

• Myslete v angličtině: Jaký jazyk jsou vaše myšlenky? V jakém jazyce mluvíte sám se sebou? Přemýšleli jste někdy o tom – pokud používáte české nebo jiné jazykové jazyky, když si myslíte, jak budete trénovat svůj mozek používat angličtinu! Když říkáme, že musíte vynaložit vědomé úsilí, myslíme tím, že každý čin, každá myšlenka by měla být v angličtině. Takže až příště přemýšlíš, udělej to v angličtině.

• Stanovit cíle: Dosáhnete mnoha věcí, pokud jste disciplinovaní. To platí i pro vaši rutinu výuky angličtiny. Stanovte si cíle pro sebe, řekněme, že se každý den naučím pět nových slov, nebo napíšu pasáž pomocí pěti slov, které jsem se včera naučil. Stanovení cílů a lepení na ně působí jako velký motivátor!

Úroveň B1

Čtěte co nejvíce. Musíte vědět, že čtení nahlas a nahrávání vašeho projevu vám umožní přehrát slova a poukázat na chyby, které jste učinili, jako je výslovnost, rychlost, jasnost řeči, stejně jako důraz a pauzy.

Úroveň B1+

Dopřejte si sledování anglických filmů, protože vám mohou pomoci rozvíjet dobrou plynulost v angličtině a pomoci vašemu pokusu o přizpůsobení se výslovnosti nových slov.

Úroveň B2

Připravte se a spusťte proces učení. Rozvoj anglicky mluvící plynulosti bude skutečně zlomovým bodem vašeho osobního i profesního života.